Test / Ölçüm Cihazı İlanı Arama

-
 

ZX-888 ARIZA TESPİT DİNLEME SU TESİSAT KAÇAK ARIZA DİNLEME CİHAZIZX-888 ARIZA TESPİT DİNLEME SU TESİSAT KAÇAK ARIZA DİNLEME CİHAZI Zx-888 V18 Model Akustik Su Kaçak Tespit Cihazı
Sıhhi tesisat işi yapıyorsunuz kırarak dökerek su kaçaklarını bulamıyormusunuz ? Müşterileriniz cihaz yoksa gelme mi diyor ?
İste size yeni ve tek çözüm V18 modeli ile %100 Başarılı noktasal su kaçakları nokta atışı ile tespit edin.
İçme suyu şebekelerinde ve bina içlerinde kullanılan V18 modeli Şimdi Türkiyede
Su kaçağı tespit etmek bu kadar kolay olmamıştı.
Patlamış ve sızıntı yapan su borularının kaçak tespitinde %100 çözüm.
Bu çok küçük su sızıntı titreşim veya seslerini toplayarak kulağınıza ileterek size kaçağın yerini noktasal olarak tespit etmenizi sağlar. Basınçlı su borularında 50cm derinliğe kadar su borusundaki patlakları tespit yapabilirsiniz. Su kaçak cihazı beton, fayans, kalebodur, mermer, taş, duvar gibi zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir.
Bu su kaçak cihazı binlerce kez Şarj edilebilir, üstelik pile ihtiyacınız yoktur!
Tek şarj ile (150 saatten fazla) çalışma yapabilirsiniz.
Bu su kaçağı tespit cihazı ile Basınç pompası kullanarak damlama kaçakları dahi tespit edebilirsiniz Nasıl mı? İşte cevabı Damlama kaçakları tespit etmek için boruya basınç pompasını bağlayarak basınç miktarını 1-2 bar arttırın damlama kaçak normal su kaçağına dönüşecektir 5 dakika gibi kısa bir sürede su kaçak cihazı sensörü nü su borusu boyunca temas ettirerek gezdirin kaçak olan noktada yüksek bir ses olarak (TISS) lama sesi duyacaksınız bu sesi duyduğunuz noktayı hilti ile kırın kaçağın burda olduğunu göreceksiniz.
10 cm çapında bir alanda tespit hassas lığı vardır. Sensörün ses algılaması sadece betonun iç kısmını kapsar dışardaki sesleri kısar beton içindeki suyun hareket selerini arttırır.
Bu su kaçağı tespit cihazı ile su borularının nereden geçtiğini tespit edebilirsiniz.
ÇANTA İÇERİĞİ: 1 x Su kaçak cihazı - 1 x sensör - 1 x kulaklık - 1 x şarj cihazı - 1 x kullanma klavuzuFiyatı Sorunuz
İl/İlçe: Yeşilyurt, Malatya
Kimden: Sahibinden
İlan 8 ay önce verildi
367 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin Ismail

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 23792 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 5414883700

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.