Test / Ölçüm Cihazı İlanı Arama

-
 
İkinci El İş Makinaları

AKUSTİK V18 SU KAÇAK TESPİT CİHAZI


AKUSTİK V18 SU KAÇAK TESPİT CİHAZI

İlan Detayı :

V18 Su Kaçak Tespit Cihazı Profesyonel
Beton binalardaki temiz su boru hatlarında meydana gelen su borusu kaçaklarını noktasal tespit yapar Tavan veya duvardan damlama şeklinde oluşan su sızıntılarını bile çok kolay bir şekilde tespit eder. Bu cihazı beton, fayans, kalebodur, duvar vb. yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiz. V18 akustik dinleme cihazı beton altındaki su borusunun patlamış yerini noktasal olarak tespit edebilirsiniz. Çok hassas sensörü sayesinde en küçük sızıntıları bile tespit edebilirsiniz. V18 şarj edilebilir dahili bataryası sayesinde 150 saate kadar çalışabilirsiniz. Akustik sensör sayesinde beton altındaki kaçakların sesini kolayca duyabilirsiniz. cihaz yanında 2 adet mikrofon verilmektedir birincisi alan taraması yapar ikinci yuvarlak mikrofon ise noktasal tespit yapar.
KARGO BEDAVA
V18 sıhhi tesisatçılar için kırmadan su arıza tespiti için üretilmiş bir cihazdır. Cihazın kullanımı son derece kolaydır, tecrübe gerektirmez. V18 sızıntı tespit cihazının kullanma klavuzunu 1 kez okumanız yeterli olacaktır. Su kaçağı cihazının dinleme sensörünü kaçak olduğunu düşündüğünüz beton yüzeyine temas ettiriniz. Cihaz sensörün temas ettirilen yüzey altındaki şebekelerde sızıntı varsa bu kaçağın titreşimlerini kulaklığa ileterek size noktasal olarak bildirir. Her türlü su kaçak arızalarının olduğu bölgelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. V18 şebeke sızıntısı tespitinde sensörün küçük olması sebebiyle, kaçakların yoğun olduğu duvar köşelerinde kolaylıkla kullanabileceksiniz.
V18 arıza tespit cihazı 2 yıl garantili olup, teknik servis hizmeti ve sıfır yedek parçayı temin edebilirsiniz. Arızalanan cihazları teknik servisimize gönderirseniz, 3 iş günü içersinde titizlikle onarılarak kargo ile adresinize gönderilir.
V18 i boyun askısı sayesinde cihazınızı boynunuza asarak işinize engel olmayacak şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. V18 in dış kısmı Alüminyum metal olduğu için dayanıklı ve sağlam yapısıyla güvenle kullanabilirsiniz. V18 de akustik sensörü elinizde kolayca tutulabilecek yapısıyla rahat kullanım için tasarlanmıştır. V18 makinasının kullanım şekli piyasada ki diğer ürünlerle kıyaslanamayacak şekilde kolay ve rahattır. Tek bir düğme ile cihazı çalıştırarak tespit yapabilirsiniz.
Kutu İçeriği :
-------------------------------------------------------------
1 Ad V18 Kontrol Paneli
1 Ad Kare mikrofon - yüzey taraması için
1 Ad Yuvarlak mikrofon - noktasal tespit için
1 Ad Magnetik Çubuk
1 Ad Kablo
1 Ad Şarj cihazı
1 Ad Kulaklık
1 Ad kullanma Klavuzu


2.980 TL
İl/İlçe: Ataşehir, İstanbul - Anadolu
Kimden: Sahibinden
İlan 23 gün önce verildi
159 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin Kayaexpress

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 27838 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 05414883700

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.