Spor Salonu / Gym İlanı Arama

-
 

Spor Salonu / Gym İlanları ve Fiyatları


 1. Serdivan Pilates Pala's

  Pilates Pala's; 2010 yılında Sakarya'da Faliyete geçmiş olup pilates konusunda Joseph H. Pilates'in ilkeleri dogrultusunda müşerilerimize sağlıklı yaşamın kapılarını açmaktır. Sakarya'da 3 ayrı noktada siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vere ...

  Hizmet > Kişisel Bakım > Spor Salonu / Gym
  • 100 TL
  • Serdivan, Sakarya
  • 9 ay önce verildi
 2. Zen Cardio Fitness Club - BAYAN UZMAN HOCA eşliğinde bayanlara fitnes kilo alma kilo verme dersleri

  1985 ten beri bu sporla uğraşıyorum...
  Mardin’de ilk defa fıtness ve vücut geliştirme salonlarını ben açtım. Çok yakında bayanlara özel olmak üzere iki salon daha açarak size hizmet vermeye devam edecem.
  3 adet Türkiye, 1 adet ulus ...


  Hizmet > Kişisel Bakım > Spor Salonu / Gym
  • Fiyatı Sorunuz
  • Merkez, Mardin
  • 9 ay önce verildi

Spor salonu / gym ilanları kategorisinde aradığınız spor salonu / gym ilanını veya fiyatları hızlıca bulabilirsiniz.Spor salonu / gym ilanlarından bazıları; serdivan pilates pala's, zen cardio fitness club - bayan uzman hoca eşliğinde bayanlara fitnes kilo alma kilo verme dersleri, vb... şeklinde listelenmiştir. Bu kategoride bulunan spor salonu / gym ilanları gibi eğer siz de spor salonu / gym ilanı vermek isterseniz, bunu ilan ver sayfamızdan kolayca yapabilirsiniz.Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.