Diğer Hizmet İlanı Arama

-
 
İkinci El İş Makinaları

Satılık General Makina Sarkaç Toplu Değirmen


Satılık General Makina Sarkaç Toplu Değirmen

İlan Detayı :

General&Hafa Sarkaç toplu değirmen tasarımı konusunda sahip olduğumuz deneyimler sürekli olarak yenilenmekte ve bu süreç tasarımlarımıza yansıtılmaktadır. General&Hafa Sarkaç Toplu değirmenleri çok geniş endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Yapı, kimyasal maddeler, kimyasal gübre üretimi, metellurji, maden, seramik, çelik, termal enerji, tuğla ve kiremit , kömür endüstrisi gibi. Nem oranı % 6 nın altında olan, patlamayan ve alev almayan tüm ürünleri öğütebilir. Öğütebileceği binlerce malzeme çeşiti vardır. Tipik olarak; çimento, kuvars, feldispat, alçıtaşı, kireçtaşı, dolomit, grafit, florit, fosfat cevheri, ferro manganez, kömür, cüruf, granit, mermer, barit, seramik ve cam gibi.


Sarkaç toplu değirmenlerde en sık karşılaşılan sıkıntı sarkaç topların arızalanarak işlevini yerine getirememesidir. Sarkaç top yağlama ve toz sızdırmazlık sistemine getirdiğimiz yenilikler sayesinde güvenilir ve düşük bakım maliyetine sahip üretim yapılabilmektedir. Değirmen ana yataklama sistemi toz sızdırmaz olarak tasarlanmaktadır. Sistem kullanım talimatlarına uygun işletildiği takdirde 25 yılın üzerinde hizmet verebilecek şekilde tasarlanmıştır.
Detaylı bilgi için iletişime geçiniz..ADRES:
Yazıbaşı Sanayi Bölgesi Balkan Caddesi Yazıbaşı - Torbalı / İzmir - TÜRKİYE


1 TL
İl/İlçe: Torbalı, İzmir
İlan 9 ay önce verildi
912 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin General Makina

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 17389 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 0(232) 853 72 10-11

phone 0(543) 382 35 35

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.