Yelkenli İlanı Arama

-
-
 
İkinci El İş Makinaları

İzmir Seferihisar Satılık Yelkenli Contest Proteksan


İlan sahibi, ürün/hizmetini artık yayınlamak istemiyor. Bu nedenle ilan yayından kaldırıldı.
İzmir Seferihisar Satılık Yelkenli Contest Proteksan

İlan Detayı :

34 Feet Hollanda Contest 34 Design ve İtalyan Kalıp ile Proteksan tarafından yapılmış bir tekne olup tam bir aile teknesidir. Teknenin 2011 yılından beri 2. sahibiyim. Tekne 1982 yılında denize indirilmiş. 2011 Yılına kadar sadece her sene 3 ay denizde kalmış daha sonra karaya alınarak yılın 9 ayı karada koruma örtüleri ile kalmıştır. 2011 Yılından bu yana tarafımca kullanılmaktadır.
Yunan adaları mavi tur düzenlemesi yapacağımdan ve 3 kamaralı tekne alacağımdan teknemi satıyorum. Pazarlık payı hiç yoktur.
Teknede motor 2006 yılında Yanmar GM30F model sıfır motor ile değiştirlmiş ve toplam kullanım saati 940 saattir.Motorun tüm bakımları zamanında benden önceki sahibi ve benim tarafımdan yaptırılmıştıır.
Tekne 2012 Yılında tamamen içi yenilenmiş ve her şey değiştirlimiştir. İç kısmı tamamen sıfırlanmıştır. Aydınlatma tamamen Led aydınlatmaya dönüştürlmüş ve toplam iç mekanda haracanan watt tüm ışıklar yanması durumunda 12watt tır . Salonda Samsung 27 " 220w TV ve 90 litrelik Coolmatic Waeco buzdolabı mevcuttur. Buzluk kısmında 1 saat içinde buz yapabilmektedir. Ayrıca 12 walt ile calışan 50 litrelik taşınabilir sogutucu mevcuttur.
Sony Mp3 Cd calar ve 2 adet içerde UBL speaker , havuzlukta 2 adet speaker olmak üzere 4 adet marin speaker vardır.
Mutfak tamamen yenilenmiş ankestra 2 gözlü eminiyetli ocak konmuştur.
İç bölmede Kapalı ön kamarada 190 boyunda 2 kişilik yatak salonda masa sistemin yatağa deönüştürlmesi ile 190 boyunda 2 kişilik yatak salonda tek kişilik yatak salon ile yarım bölme ile ayrılmış tekne kıç kısmında yine 190 boyunda 2 kişlik yatak mevcuttur.
Dış ise tamamen elden geçirilmiş, direk indirilmiş tüm bakımları tekrar yapılmış carmıh telleri ve tüm yelken aksamları elden geçirilmiş değiştirlmesi gerekenler değiştirlmiştir.
Cenova ve ana yelken her ikiside furling sistemdir. Furlingler Admiral Markadır. Ana direkte 2 adet Levmar , havuzluk ksımında 2 adet Levmar ve 2 adet Gibbs olmak üzere 6 adet vinç mevcuttur. Yelkenli tek bir kişinin idare edebileceği şekilde dizayn edilmiştir. Ana yelkenin ve cenovanın furling sistemleri her türlü havada her yönde rüzgarda sarılıp açılacak kadar rahatttır.
Irgat Lofrans 1000W , Admiral 15 KG Çapa ve 60 metre kalibre zincir.
Dümen ve yedek yeke sistemi.
Havuzukta gölgelik üstünde siemens 140Watt güneş paneli mevcuttur. Gölgelik ve bimini mevcuttur.
Dış mekan duş, İçerde WC mevcuttur.
Göstergeler Clliper 2012 Rügar geöstergesi
Autohelm 2006 derinlik ve hız göstergesi.
Telsiz, Garmin GPS 5 navigasyon
Aküler : 1 adet 105 Amper 2016 Irgat aküsü
2 adet 105 amper 2017 + 90 amper Motor Akü

Su tankları : 300 litre tatlı su tankı 2 adet Krom, 150 litre duş suyu tankları plastik . 110 litre Pis su tankı krom.
2022 yılına kadar vizesi yapılmış ve vergileri ödenmiştir.
Tekne Sıgacık marinada Ekim 2019 sonuna kadar marina parası ödenmiştir.
Plastimo 2.40 boat , 2 hp honda motor vardır.
Tekne bu yıl Nisan Ayında de tüm alt ve salma tamamen 2 kat epoksi astar atılarak zehirlisi atımış ve motor şaft pervane bakımları yapılmış tüm tutyalar değiştirlmiştir.


145.000 TL
İl/İlçe: Çeşme, İzmir
Kimden: Sahibinden
Model: 1982
İlan 2 ay önce verildi
2944 kez görüntülendi

İlan Sahibi

İlan yayında olmadığı için iletişim bilgileri yayınlanmamaktadır.


Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.