Kiralık İşyeri İlanı Arama

-
-
 

SANAL OFİS VE SEKRETERLİK HİZMETLERİ KOZYATAĞISANAL OFİS VE SEKRETERLİK HİZMETLERİ KOZYATAĞI Yeni bir şirket mi kurmak istiyorsunuz?
Şirket kurabilmeniz için ihtiyacınız olan Yasal Adres hizmetini stopaj ve depozito ödemeden Open Up Call’dan alabilirsiniz. Elektrik, su, aidat, internet, doğalgaz gibi genel giderler ve abonelik işlemlerine para harcamazsınız. Yeni iş kuranlara, maliyetlerini düşürmek, prestij kazanmak isteyenlere İstanbul’da sanal ofis hizmetini sunuyoruz. İnanamayacağınız kadar düşük fiyatlar ile Şahıs, Limited, Anonim Şirket, Şube ve Dernekler için bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
Cafe köşelerinde çalışmaktan sıkıldınız mı?

Eğer eviniz bir mimar tarafından dizayn edilmediyse tabii ki bu toplantıları evinizde yapmak istemezsiniz. İlk akla gelen seçenek kafeler olabilir. Hem oturduğunuz için ücret ödemezsiniz hem de çay kahve içersiniz. Ama bu gürültülü ortamda tam doğru bir izlenim veremezsiniz. Kendinizi müşterinizin, yatırımcı adayınızın yerine koyun. Siz olsanız ne düşünürsünüz? Sizi kafeye davet eden birinden alım yapmayı tercih eder misiniz? Yoksa sizi kafeye davet eden birinin iş fikrine milyonluk yatırım yapar mısınız? Güle güle kafeler, merhaba yeni iş ortaklıkları…

Sanal Ofis
İş hayatında herkesin her zaman bir ofis ihtiyacı vardır. Sürekli ofis dışında olanlar, freelance çalışanlar, gereksiz yere kira ödeyenler için sanal ofis büyük bir alternatif değil, çözümdür. Her yerden çalışma olanağı sağlayan, çoğunlukla home office ya da freelance olarak faaliyet gösteren ve gereksiz maliyetlerden kaçınan girişimcilerin tercihinde önemli rol oynar.


Hazır Ofis
Hazır Ofisleri ile personel maliyeti, bina giderleri, temizlik, elektrik, su, internet, ısınma gibi sabit ofis maliyetlerini düşünmeden, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun donanım ve prestiji ile hizmetinizdedir. Size kalan karar vermek, laptopunuzu alıp gelmek.


Toplantı Odası
İşiniz ile ilgili müşterilerinizle toplantı yapmanız gerektiğinde evde ya da kafelerde olmanız profesyonel imajınızı nasıl etkiler? Toplantıya davet ettiğiniz potansiyel yatırımcı ya da müşteriniz sizinle iş yama konusunda ne düşünür?İşiniz için toplantı yapmanız gerektiğinde, hem ekonomik hem de ergonomik bir alan istiyorsanız, Open Up Call size gerekli planlamayı yapıyor.
Yol Tarifi – Ulaşım
Kozyatağı İçerenköy Carrefour, Optımum, Palladium, Akasya AVM ve Kozyatağı Hilton oteline yakınlığı ile öğle tatillerinizi keyifle geçirmenize olanak sağlayacaktır. Metro hattından Yenisahra veya Kozyatağı duraklarına yürüme mesafesi ile Kadıköy, Kartal, Metrobüs ve Marmaray’a rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Adres:
19 Mayıs Mahallesi Turaboğlu Sokak Hamdiye Yazgan İş Merkezi K:2 No:4 Kozyatağı / İstanbul99 TL
İl/İlçe: Kadıköy, İstanbul - Anadolu
Metrekare: 200 m²
İlan 7 ay önce verildi
1934 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin Open Up Call

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 12217 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 0(530) 875 1175

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.