İngilizce Çeviri / Tercüme İlanı Arama

-
 

Deneyimli Tercümandan İngilizce Türkçe Çeviri ve LokalizasyonDeneyimli Tercümandan İngilizce Türkçe Çeviri ve Lokalizasyon Yurt dışında yaşıyorum ve anadil düzeyine yakın İngilizce bilgisine sahibim. 11 yıllık profesyonel deneyimle İngilizce - Türkçe dil çiftinde akademik, teknik ve diğer çeviri çözümlerine en hızlı şekilde profilimde bulunan numarayla WhatsApp üzerinden ya da oytunbuyrukcu@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Kalitede iddialıyım; hakkımda 170'ten fazla olumlu müşteri yorumunu, talebiniz üzerine vereceğim bağlantından kendiniz okuyabilirsiniz.

Nitelik:
-İTÜ Mezunu; Advanced İngilizce Bilgisi; Profesyonel; Çevirdiğim Kitapları Ad-Soyadımı Aratarak Kitap Satış Sitelerinde Görebilirsiniz; Lokalizasyonunu yaptığım web siteleri ve aplikasyonların listesi talep üzerine temin edilir.
-Tercüme Deneyimi: 10+ Yıl
-500+ Akademik Makale; 8 Kitap; 20+ Web Sitesi; 12 Kullanım Kılavuzu; 10+ Aplikasyon

**Ücretlendirme 100 sözcük (MS Word-Gözden Geçir-Sözcük Sayımı) üzerinden İngilizceden Türkçeye 6TL, Türkçeden İngilizceye 9TL'dir.6 TL
İl/İlçe: Karşıyaka, İzmir
Kimden: Sahibinden
İlan 2 ay önce verildi
6124 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin Oytun Buyrukçu

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 6702 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 05374047713

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.