Yüzme Kursu İlanı Arama

-
 
İkinci El İş Makinaları

BEBEK YÜZME EĞİTİMLERİ - ANKARABEBEK YÜZME EĞİTİMLERİ - ANKARA Bebek Yüzme Eğitimleri ve Küçük Çocuk Yüzme Eğitimlerimiz :

Özel dersler şeklinde yüzme eğitimi verilmektedir. 6 - 36 ay bebek eğitimine girmektedir. 3 - 5 yaş çocuklarımıza verilen eğitim ise küçük yaş çocuk yüzme eğitim programı uygulanmaktadır. 5 Yaş altındaki eğitimler suya alıştırma, çocuğun fiziksel ve duyusal gelişimini arttırmaya yönelik çalışmalara girmektedir. Bu bebek ve çocuklardaki gelişim çok farklı seviyelerde olabilmektedir, bu sebeple küçük yaş çocuk ve bebeklerde, teknik yüzme becerileri beklenemez ailelerin bu konudaki beklentileri bu yönde olmalıdır. Ancak yapılan çalışmalar küçük yaştaki çocuk ve bebeklere su çalışmalarının duysal ve beyin gelişimlerini, fiziksel gelişimlerini, ileri yaşlardaki yüzme eğitimlerindeki öğrenme becerilerini oldukça olumlu etkilediği geliştirdiğini göstermektedir. Bu yaş grubundaki çocuk ya da bebeklere, su geçirmez bebek bezi giydirilmesi zorunludur. Bu yaş grubunda isterse anne ya da babadan herhangi biri suya girebilmektedir.
5 Yaş altındaki çocuk ve bebeklerdeki yönelik fiyatlarımız farklı olup, ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz. 0312 442 23 73

Çocuklara Özel Yüzme Dersi:

Tüm yaşlardaki çocuklara özel ders şeklinde yüzme eğitimleri vermekteyiz. 5 yaş ve üzerindeki tüm çocuklara teknik yüzme dersleri verilmeye başlanılmaktadır. Çocuklara birebir bir antrenörün sadece çocuğunuza eğitim vermesi şeklinde kaliteli, özenli bir şekilde su becerileri, fiziksel yüzme becerileri geliştirilmektedir. Ders zamanları özel derslerde olduğu şekliyle karşılıklı sizlerin ve size vereceğimiz hocamızın uygun olduğu zamanlarda esnek olarak ayarlanmaktadır.
Çocuk eğitimlerimiz; Bebek (6 ay -36 ay) - Küçük Yaş Çocuk (3 - 5 yaş) - 5 Yaş ve Üzeri Çocuk - Çocuk Grup Eğitimleri (5 yaş ve üzeri, grup eğitimlerimiz hakkındaki bilgileri, yan paragraftaki, "Çocuk Grup Yüzme Dersleri"Bölümünde bulabilirsiniz.)


Adres: Sancak Mah. Tiflis Caddesi 20/B 06550 Çankaya – ANKARA
Tel: +90.312 442 23 73 - Web: www.maviada.com.trFiyatı Sorunuz
İl/İlçe: Çankaya, Ankara
Kimden: Sahibinden
İlan 2 ay önce verildi
1548 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin Maviada

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 16110 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 03124422373

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.