Özel Spor Dersi İlanı Arama

-
 
İkinci El İş Makinaları

KORKUSU OLANLARA YÜZME KURSU ANKARA MAVİADA


KORKUSU OLANLARA YÜZME KURSU ANKARA MAVİADA

İlan Detayı :

Özel Yüzme (Birebir) Kursu
Özel Yüzme Dersleri, birebir yani bir antrenörün sadece size eğitim vermesi şeklindedir. Ders saatlerimiz oldukça esnek olup, sizin ve bizim uygun olduğumuz zamanlarda önceden planlayarak yapmaktayız. 08-00 – 21-30 saatleri arasında olabilir. Diğer tüm ayrıntıları daha detaylı şekilde aşağıda bulabilirsiniz.
Derslerimizi;
Ankara Atlı Otel **** (Çankaya yıldızda Turan Güneş Bulvarı üzeri Emniyet Karşısında, Sol Tarafta) kapalı yüzme havuzlarında vermekteyiz
* Yüzme dersine başlamadan önce mutlaka ofisimize kimliğinizle gelip kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi yapılmadan ders ayarlanması yapılmamaktadır.
*Ofisimiz Otel içerinde DEĞİLDİR. Adresimiz ve krokisi www.maviada.com.tr - www.maviadayuzme.com web sitelerimizde bulabilirsiniz.
* Kayıt olmadan ders saati ayarlaması yapılmamaktadır.
* Bayan hocamız bulunmaktadır. Ancak havuzlarımız bayan erkek karışık kullanabilmektedir. Herhangi bir bayan saati uygulamamız yoktur. Ancak eğitim verdiğimiz tesisler oldukça nezih ve sakindir.
* Ofis (ders kayıt yeri ) ile havuz ayrı ayrı yerlerdedir.
* Mağazamızdan kayıt olurken uygun fiyata şort, gözlük, bone vb. ihtiyacınız olan tüm malzemeleri temin edebilirsiniz. Sizlerin yüz yapısına ve sizlerin dersler sırasında rahat edebileceğiniz ürünler verilmektedir.
* Eğitmenlerimizin konusunda uzman belgeli ve Maviada eğitmen eğiticileri tarafından eğitilmişlerdir. Ayrıca tüm hocalarımız yüzme öğretiminde, müşterilerimiz için en iyi olan "Maviada Programına" göre eğitim vermektedirler.
* Maviada olarak kaliteli, bilimsel metotlara uygun eğitim verilir. Ancak, "Herhangi bir öğretim garantisi vermemekteyiz" Yüzme dersleri kişinin psikolojisi, önceden yaşadığı korkular, deneyimleri, fiziksel kapasitesi ve öğrenim sürecine bağlı olarak kişiden kişiye değişmektedir, Tabi ki özel ders aldığınız için, öğrenme sürecinizi oldukça kısaltacağız, ortalama olarak bizim ders verdiğimiz, çocuk veya yetişkinlerde 6 ile 16 ders saati arasında, çoğu kişide 8 veya 12 özel ders gibi bir sürede öğrenmektedirler. Siz veya çocuklarız da arada bir ders saatinde istediğiniz seviyeye gelirsiniz. . Tabi ki suda gördükten sonra daha doğru bir tahminde bulunabiliriz.
Fiyatlar : www.maviada.com.tr - www.maviadayuzme.com web adreslerimizden veya 0312 442 23 73 telefon numaramızdan bilgi alabilişiniz.
Deneme Dersi : Sadece 1 ders almak isterseniz, eğitim kalitemizi görmek istediğinizde alabilirsiniz. Antrenman Dersi : Bizlerden eğitim alan kursiyerlerimize antrenman dersi satışlarımızdan faydalandırmaktayız.
Fiyata Dahil Hizmetler : Havuz ücretiniz, Özel yüzme dersiniz, (50 dakika), Tesiste bulunan şampuan, havlu, saç kurutma makinesi, vs. dahildir.
Şartlar ve Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :
*Katılımcıların şort, mayo, yüzücü gözlüğü ve bone getirmesi mecburidir.
* Maviada'dan bone ve yüzücü gözlüğü üyelerimize % 15 indirimlidir.
*Ders süresi 50 dk'dır.
*Ulaşım kişilerin kendilerine aittir.
*Yüzme Derslerimizin satışını genel olarak 4’erli şekilde satmaktayız. Çünkü 1 veya 2 derste yüzme öğrenemezsiniz.
Eğitim almak isteyenlerin ofisimize kimliği ile gelip, kayıt yaptırmaları ve en az 4 derslik ödemesini (nakit) yapmaları gerekmektedir.
MAVİADA YÜZME & DALIŞ & CANKURTARMA EĞİTİMİ VE ÜRÜNLERİ MERKEZİ
Adres: Sancak Mah. Turan Güneş Bulvarı Tiflis Caddesi 20/B 06550 Çankaya – ANKARA
Tel: +90.312 442 23 73 - Web: www.maviada.com.tr - www.maviadayuzme.com
TOPLU YÜZME KURSU -MAVİADA YÜZME KURSU - MAVİADA ÖZEL YÜZME KURSU ANKARA - ÇOCUKLARA İÇİN YÜZME KURSU - YETİŞKİNLERE ÖZEL YÜZME KURSU - TEKNİK YÜZME KURSU - ÇOCUKLARA ÖZEL YÜZME KURSU - ÇOÇUKLAR İÇİN TOPLU YÜZME KURSU - HAFTASONU YÜZME KURSU ANKARA - MAVİADA ATLI HOTEL YÜZME KURSU - MAVİADA ANADOLU DOWN TOWN YÜZME KURSU - SÖĞÜTÖZÜ YÜZME KURSU MAVİADA - YILDIZ YÜZME KURSU MAVİADA - ÇANKAYA YÜZME KURSU MAVİADA - KORKUSU OLANLARA YÜZME KURSU ANKARA MAVİADA - ÖZEL YÜZME DERSİ ANKARA - KALİTELİ YÜZME KURSU ÇANKAYA ANKARA MAVİADA - ANKARA YÜZME KURSU - ÇOCUK YÜZME KURSU


Fiyatı Sorunuz
İl/İlçe: Çankaya, Ankara
Kimden: Sahibinden
İlan 7 ay önce verildi
751 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin Maviada

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 20700 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 03124422373

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.