Kodak Fotoğraf Makinesi & Kamera İlanı Arama

-
 

İkinci El Kodak Fotoğraf Makinesi & Kamera İlanları ve Fiyatları


 1. Satılık Kodak Easy Share M575

  Haziranın 5'inden Sonra DSLR makine alacağım. Ödemesine yardımcı olması amacı ile satılıktır. 1 ay kadar kullandım. Kutusu, Faturası, Çantası, Şarj Aleti ve USB kablosu İle Birlikte Verilecektir.

  Alışveriş > Fotoğraf Makinesi & Kamera > Kodak
 2. Sahibinden Satılık 2.el Kodak P880

  Canon EOS 550D almış olduğum için eski makinemi satıyorum.
  Gençlik yıllarıma dair en güzel anıları kareledi bu cihaz.
  DSLR'a geçiş öncesi tüm acemiliğinizi atabileceğiniz, 24-135mm-f/2.8 - f/4.1 (5.8x optic zoom) diyafram aralığına sahi ...


  Alışveriş > Fotoğraf Makinesi & Kamera > Kodak
 3. Satılık Kodak 8" Dijital Fotoğraf Çerçevesi

  Zevkle kullandığım bir üründür. Hiçbir sorunu yoktur. Kutusunda kenarlıkları ve 512 MB MMC kart ile birlikte verilecektir.
  Mantıkdışı fiyat tekliflerine cevap verilmeyecektir. Satılmasa da üzülmem. Alan kesinlikle pişman olmayacaktır.


  Alışveriş > Fotoğraf Makinesi & Kamera > Kodak
  • 225 TL
  • Merkez, Bartın
  • 7 ay önce verildi

Kodak fotoğraf makinesi & kamera ilanları kategorisinde aradığınız kodak fotoğraf makinesi & kamera ilanını veya fiyatları hızlıca bulabilirsiniz.Kodak fotoğraf makinesi & kamera ilanlarından bazıları; satılık kodak easy share m575, sahibinden satılık 2.el kodak p880, satılık kodak 8" dijital fotoğraf çerçevesi, vb... şeklinde listelenmiştir. Bu kategoride bulunan ikinci el kodak fotoğraf makinesi & kamera ilanları gibi eğer siz de kodak fotoğraf makinesi & kamera ilanı vermek isterseniz, bunu ilan ver sayfamızdan kolayca yapabilirsiniz.Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.