Kedi İlanı Arama

-
 

Kedi Sahiplendirme İlanları


 1. yüksek kalite Scottish Fold erkek

  Sadece iyi ellere verilir !!! Sahibinden tertemiz saf ırk ve sağlık garantili 5 aylık scottish fold erkek ve 3 aylık dişi bebek, tabby scottish straight ,tuvalet eğitimli,anne sütü kesildi,bebekler yaş mamayla devam ediyorlar,erkek yavru kuru mamayı ...

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > Scottish Fold Kedi
 2. 2 AYLIK SİYAM YAVRULAR

  BEBEKLER 21 EYLÜL 2017 DOĞUMLUDUR YETERİ KADAR ANNE SÜTÜ ALDILAR ÜCRETLİ VERİLECEKTİR. 2 DİŞİ 1 ERKEK MEVCUTTUR KUM VE MAMA ALIŞKANLIĞI VAR İÇ PARAZİT YAPILDI.

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > Siyam Kedisi
  • Sahiplendirme
  • Keçiören, Ankara
  • 6 gün önce verildi
 3. Gümüş yuva arıyor

  4 aylık erkek kedimi mecburi durumlardan dolayı sahiplendiriyorum. Kendim de ücretli aldığımdan ücretli vericem. (750 TL) fiyat konsunda anlaşabiliriz yeter ki iyi bir yere gitsin.

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > Scottish Fold Kedi
 4. Alonso'muza sıcak bir yuva arıyoruz.

  Alonso yeşil gözlü, pamuk gibi bembeyaz 5 yaşında Erkek kedi.

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > Ankara Kedisi
  • Sahiplendirme
  • Bornova, İzmir
  • 9 gün önce verildi
 5. Ev Ortamında yetişen Safkan Scottish Fold !!!!

  Evimizde yetişen 2,5 ve 3 aylık safkan yavrularımız yine ailelerine gitmeyi hazırlardı parazit aşıları yapılmış olup veteriner kontrollünde teslim edilecektir rezerve ve ücret bilgisi için lütfen 0 532 780 30 27 numaralı telefondan ulaşırsınız.

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > Scottish Fold Kedi
 6. Anne Baba Şecereli yavrularımız!!!

  Safkan yavrularımız yeni yuvalarına gitmeye hazır olup iç dış parazitleri yapılmıştır veteriner Kontrolünde teslim edilecektir rezerve ve ücret bilgisi için lütfen 0 532 780 30 27 numaralı telefondan ulaşır bilirsiniz.

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > British Shorthair Kedi
 7. ACİL YUVA ARIYORUZ..POFUDUK YAKIŞIKLIYI GÖRÜN LÜTFEN

  7 Aylık,melez,pofuduk tüylü bir erkek..Kimsenin bir yere sığdıramadığı masum bir çocuk..İnsanlara düşkün,tek derdi sevilmek oldukça uysal,tırnak çıkarma huyu dahi yok..Site de bir cafe de bakılmaya çalışılıyor,bir hayvansever arkadaşımız evladın vet ...

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > Diğer Kedi Irkı
 8. İRAN PERSİAN KEDİ

  IRK VE SAĞLIK BİZİM İŞİMİZ..SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN DÜNYANIN EN GÜZEL EN SAĞLIKLI YAVRULARINI TÜRKİYE ' YE GETİRİYORUZ. DİLEDİĞİNİZ YAVRUYU HEMEN BULABİLECEĞİNİZ GÜVEN RAHATLIĞIYLA BESLEYEBİLECEĞİNİZ EN GÜZEL EN SAĞLIKLI YAVRULARIMIZI SİZİNL ...

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > İran Kedisi
 9. Safkan Scottish Fold Yavrularımız

  Safkan Scottish Fold 2.5 aylık blue golden ve cream renkte olan dişi ve erkek yavrularımız yeni ailelerine gitmeye hazırlardır. Rezerve ve ücret bilgisi için 0(532)7803027 numaradan ulaşabilirsiniz.

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > Scottish Fold Kedi
 10. Anne Baba şecereli Kar Beyaz Yavrularımız

  Ev ortamında büyüyen Anne ve Baba şecereli olan Safkan Scottish Straight yavrularımız 3 aylık oldular yeni yuvalarına gitmeye hazırlardır. Veteriner kontrolünde geçmiş olup karneleri ile teslim edilecektir. Site mesajlarına bakamıyoruz Lütfen iletiş ...

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > British Shorthair Kedi

Kedi ilanları kategorisinde aradığınız kedi ilanını veya fiyatları hızlıca bulabilirsiniz.Kedi ilanlarından bazıları; yüksek kalite scottish fold erkek, 2 aylik siyam yavrular, gümüş yuva arıyor, vb... şeklinde listelenmiştir. Bu kategoride bulunan kedi sahiplendirme ilanları gibi eğer siz de kedi ilanı vermek isterseniz, bunu ilan ver sayfamızdan kolayca yapabilirsiniz.Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.