Sarman Kedi İlanı Arama

-
 
İkinci El İş Makinaları

KAPUTA VURULMADIĞI İÇİN MOTORA SIKIŞTI..KUYRUĞUNU KAYBETTİ..ACİL YUVA ARIYORUZ


İlan sahibi, ilankedisi.com dışındaki bir yöntemle satışını gerçekleştirdi. Bu nedenle ilan yayından kaldırıldı.
KAPUTA VURULMADIĞI İÇİN MOTORA SIKIŞTI..KUYRUĞUNU KAYBETTİ..ACİL YUVA ARIYORUZ

İlan Detayı :

BU MAZLUM EVLAT İÇİN VAKİT AYIRIP OKUR MUSUNUZ?

Limon,5 aylık civarı,erkek,mazlum bir evlat..İç-dış parazit uygulamaları ve detaylı veteriner kontrolleri yapıldı..

Her zaman deriz ya soğuk havalarda kaputa vurmadan çalıştırmayalım arabalarımızı diye işte Limon kaputa vurulmadığı için paramparça olmaktan son anda kurtulan ama ciddi travma alarak kuyruğu kökünden parçalara ayrılan olan o gariplerden biri..

Bu garipler savunmasız,ısınamıyor,korunamıyorlar..araba motorlarını o küçücük bedenleri donmasın diye siper ediyorlar ama %90 ı malesef ciddi şekilde yaralanıyor yada ölüyor..Kaçmaya bile vakitleri olmuyor..

Limon da o şekilde kapımda ölüme yatmıştı..Kan revan içinde yetiştik kliniğe..Yaraları ağırdı ve direnci kalmamıştı..Yapılan muayene neticesinde motora sıkışma olduğunu veterinerimiz onayladı.. tum kuyruk yer yer kırılmış,parçalara ayrılmış köküne kadar kangren olmuştu..Ayrıca sağ kalça kısmında da oldukça derin bir yarası vardı..

Bekletme şansımız yoktu hemen operasyona alındı..Kuyruk tamamen kesildi,yandaki yarasının içi boşaltılıp temizlendi ve dikildi..Sonrada iyileşme sürecini beklemeye başladık..Şükür ki dirençli evlat hızlı toparladı..

Ama artık bir kuyruğu yok..ayrıca doğuştanmı yada sonradan mı bilinmez bir gözüde az görüyor..Evde mi bakıldı atıldı mı kaçtı mı hiçbir bilgim yok ama karakteri çok sakin..

Yarasına bakmak için elimi uzatınca bile onu seveyim diye başını ellerime kollarıma sürtüyor..Hele canlı görseniz okadar garip ki..Pasif karakterli olması onu oldukça savunmasız yapıyor..Saldırma,korunma nedir anlamıyor..

Kendi daha küçük ama aldığı yaralar çok ağır..O güzel gözlerindeki bakışlar kırgın,yorgun..Bir meleğe ihtiyacı var,sıcak bir yüreğe ihtiyacı var bu evladın..

El birliği ile ailesini,meleğini bulalım bu garibin olmaz mı?

OPERASYON SONRASI DİKİŞLERİ ALINDI..OPERASYON BÖLGESİNDE TÜYLER DE ZAMANLA ÇIKACAK..DEVAM EDEN BİR TEDAVİSİ VEYA YAPILACAK BAŞKA BİR MÜDAHALESİ YOK..

İSTANBUL/BAYRAMPAŞA

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

AŞI,MAMA,KUM,VETERINER HIC BIR UCRET TALEP EDILMEMEKTEDIR


Sahiplendirme
İl/İlçe: Bayrampaşa, İstanbul - Avrupa
Kimden: Sahibinden
İlan 5 ay önce verildi
96 kez görüntülendi

İlan Sahibi

İlan yayında olmadığı için iletişim bilgileri yayınlanmamaktadır.


Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.