Kadın Giyim İlanı Arama

-
 
İkinci El İş Makinaları

İkinci El Kadın Giyim İlanları ve Fiyatları


 1. Kırmızı Şık Gece Elbisesi

  M beden kırmızı gece elbisesi, markası Mango'dur. 1 veya kere giyilmiştir.

  Alışveriş > Giyim / Aksesuar > Kadın Giyim > Abiye / Elbise
 2. SATILIK NİŞANLIK - SAKS MAVİSİ ABİYE KIYAFET

  Nişanımda bir kez giydiğim 36 beden saks mavisi kıyafetimi satmak istiyorum. Kıyafet omuz işlemeli ve sırtı tül dekoltelidir. Satın almak isteyenler bana site üzerinden mesaj yazarak ya da whatsapptan ulaşabilir. Bu elbise kaçmaz :)

  Alışveriş > Giyim / Aksesuar > Kadın Giyim > Gelinlik / Nişanlık
 3. Satılık Aysira Gelinlik + Duvak + Ayakkabı

  Geçen sene Aysira Kadıköy mağazasından aldığım gelinliğimi, duvağımı ve Kemal Tanca'dan aldığım ayakkabımı satıyorum. Çok severek aldım ve severek giydim. Etiket fiyatı toplam 3900 + 300 TL, zararına satıyorum, evde yer kapladığı için ve bebek bekle ...

  Alışveriş > Giyim / Aksesuar > Kadın Giyim > Gelinlik / Nişanlık

Kadın giyim ilanları kategorisinde aradığınız kadın giyim ilanını veya fiyatları hızlıca bulabilirsiniz.Kadın giyim ilanlarından bazıları; kırmızı şık gece elbisesi, satilik nişanlik - saks mavisi abiye kiyafet, satılık aysira gelinlik + duvak + ayakkabı, vb... şeklinde listelenmiştir. Bu kategoride bulunan ikinci el kadın giyim ilanları gibi eğer siz de kadın giyim ilanı vermek isterseniz, bunu ilan ver sayfamızdan kolayca yapabilirsiniz.Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.