Yelkenli İlanı Arama

-
-
 
İkinci El İş Makinaları

İzmir Seferihisar Sığacık Tepe Marina Kiralık Yelkenli Tekne


İzmir Seferihisar Sığacık Tepe Marina Kiralık Yelkenli Tekne

İlan Detayı :

34 feet (10,45 metre ) Teknemi Seferihisar Sığacık Teos Marina Çıkışlı Kiralamaktayım.Teknede kullanıclara açık , Mutfak, Tüplu 2 göz Ocak, Müzik , TV ,90 lt Buzdolabı, Duş ve Tuvalet.

1. Günü Birlik 7 Mil mesafeli günlük gezi turu. (Tekne kirası 600TL, Kişi Sayısı max 6)
Sabah 10:00 ( Kiralayanın isteğine göre daha sonraki saatte de olabilir.) çıkış, rüzgar durumuna ve tekneyi kiralayanların isteğine bağlı olarak yelken yapmak , en az 3 değişik koyda koylamak, (Hava Durumuna göre gidilecek koylar (Papaz, Merdivenli Koy, Cennet Koy, Deniz Yıldızı Koyu, Ekmeksiz koyu, Turkuaz Koyu) ve akşam 19.00 çivarında Teos Marinaya dönmek. Tekne için gerek tüm kumanya içecek ve yiyecek tekneyi kiralayanlara aittir.

2. Tekne kullanım ve Yelken kullanım dersi vermek ( Tekne günlük kirası 600 Max kişi sayısı 4)
Sabah 10 .00 akşam 16:00
Tekne almak veya kullanmak isteyenlere , amatörce yelken kullanmak isteyenlere kiralama sistemidir. Yelken donanımı: Cenova Furling sistemi, Ana yelken Furling sistemidir.
Teknede Derinlik göstergesi, Rüzgar yön ve Hız göstergesi,, GPS , Telsiz, Haritalar mevcuttur. Bu kiralama şeklinde benim yardımımla tekne kullanım, yelken kullanım ve demir atma teknikleri ve tekne kullanımdaki kolaylıklar tarafımca anlatılmaktadır. tekneye gerekli tüm yiyecek ve içecekler tekneyi kiralayanlar tarafından karşılanacaktır. Öğle yemeği için tek koyda demir atılır.4. Yunanistan Samos Adası Gezisi. (2 Günlük Gezi Maksimum 5 Kişi Tekne Kirası 1800 Tl ). Pasaport ve kapıda ada vizesi gereklidir.
Sabah saat 09:00 da Seferihisar Sıgacık Teos Marindan çıkış. 6 saatlik deniz gezisi ile Posedenion koyunda demirleme. Karaya çıkış akşam yemeği istenirse Posedenion iskele restuarantların da yapmak. Gece Posedenionda teknede kalış . Pythagorian şehrine gitmek isteyenler için taksi 25 Euro ya götürüp 20 Euro ya getirmektedir. Ertesi gün öğlen 12 civarında Teos marinaya dönüş için yola çıkmak. Gezi için gerekli tüm yiyecek ve içecek ile kumanya tekneyi kiralayanlara aittir.

Tüm rotalar o andaki hava ve rüzgar durumlarına göre sıralamaları değişebilir.
Rezervasyon kesinleştikten ve kapora ödendikten sonra iptal edilemez belirlenen gün ve kişi sayısı değiştirilemez.


600 TL
İl/İlçe: Seferihisar, İzmir
Kimden: Sahibinden
Model: 2012
İlan 4 ay önce verildi
2486 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin Uğur Gürün

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 12698 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 05322951126

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.