Hobi İlanı Arama

-
 

Hobi İlanları ve Fiyatları


 1. 2 AYLIK SİYAM YAVRULAR

  BEBEKLER 21 EYLÜL 2017 DOĞUMLUDUR YETERİ KADAR ANNE SÜTÜ ALDILAR ÜCRETLİ VERİLECEKTİR. 2 DİŞİ 1 ERKEK MEVCUTTUR KUM VE MAMA ALIŞKANLIĞI VAR İÇ PARAZİT YAPILDI.

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > Siyam Kedisi
  • Sahiplendirme
  • Keçiören, Ankara
  • 4 gün önce verildi
 2. Gümüş yuva arıyor

  4 aylık erkek kedimi mecburi durumlardan dolayı sahiplendiriyorum. Kendim de ücretli aldığımdan ücretli vericem. (750 TL) fiyat konsunda anlaşabiliriz yeter ki iyi bir yere gitsin.

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > Scottish Fold Kedi
 3. Alonso'muza sıcak bir yuva arıyoruz.

  Alonso yeşil gözlü, pamuk gibi bembeyaz 5 yaşında Erkek kedi.

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > Ankara Kedisi
  • Sahiplendirme
  • Bornova, İzmir
  • 7 gün önce verildi
 4. yüksek kalite Scottish Fold erkek

  Sadece iyi ellere verilir !!! Sahibinden tertemiz saf ırk ve sağlık garantili 5 aylık scottish fold erkek ve 3 aylık dişi bebek, tabby scottish straight ,tuvalet eğitimli,anne sütü kesildi,bebekler yaş mamayla devam ediyorlar,erkek yavru kuru mamayı ...

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > Scottish Fold Kedi
 5. Ev Ortamında yetişen Safkan Scottish Fold !!!!

  Evimizde yetişen 2,5 ve 3 aylık safkan yavrularımız yine ailelerine gitmeyi hazırlardı parazit aşıları yapılmış olup veteriner kontrollünde teslim edilecektir rezerve ve ücret bilgisi için lütfen 0 532 780 30 27 numaralı telefondan ulaşırsınız.

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > Scottish Fold Kedi
 6. Anne Baba Şecereli yavrularımız!!!

  Safkan yavrularımız yeni yuvalarına gitmeye hazır olup iç dış parazitleri yapılmıştır veteriner Kontrolünde teslim edilecektir rezerve ve ücret bilgisi için lütfen 0 532 780 30 27 numaralı telefondan ulaşır bilirsiniz.

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > British Shorthair Kedi
 7. TEACUP POMERANİAN BOO YAVRULARIMIZ

  IRK VE SAĞLIK BİZİM İŞİMİZ..SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN DÜNYANIN EN GÜZEL EN SAĞLIKLI YAVRULARINI TÜRKİYE ' YE GETİRİYORUZ. DİLEDİĞİNİZ YAVRUYU HEMEN BULABİLECEĞİNİZ GÜVEN RAHATLIĞIYLA BESLEYEBİLECEĞİNİZ EN GÜZEL EN SAĞLIKLI YAVRULARIMIZI SİZİNL ...

  Hobi > Evcil Hayvan > Köpek > Pomeranian Boo
 8. ACİL YUVA ARIYORUZ..POFUDUK YAKIŞIKLIYI GÖRÜN LÜTFEN

  7 Aylık,melez,pofuduk tüylü bir erkek..Kimsenin bir yere sığdıramadığı masum bir çocuk..İnsanlara düşkün,tek derdi sevilmek oldukça uysal,tırnak çıkarma huyu dahi yok..Site de bir cafe de bakılmaya çalışılıyor,bir hayvansever arkadaşımız evladın vet ...

  Hobi > Evcil Hayvan > Kedi > Diğer Kedi Irkı
 9. Seri türk lirası

  5000 ve 10000 tl seri paralar

  Hobi > Koleksiyon > Eski Para Koleksiyonu
 10. Dünya ülkeleri paraları

  Tüm dünya ülkeleri paraları.

  Hobi > Koleksiyon > Eski Para Koleksiyonu

Hobi ilanları kategorisinde aradığınız hobi ilanını veya fiyatları hızlıca bulabilirsiniz.Hobi ilanlarından bazıları; 2 aylik siyam yavrular, gümüş yuva arıyor, alonso'muza sıcak bir yuva arıyoruz., vb... şeklinde listelenmiştir. Bu kategoride bulunan hobi ilanları gibi eğer siz de hobi ilanı vermek isterseniz, bunu ilan ver sayfamızdan kolayca yapabilirsiniz.Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.