Hakkımızda


Dijital seri ilan sektöründe güvenilir, limitsiz ve ücretsiz hizmet verme amacıyla 2012’de kurulmuş alternatif bir ilan sitesidir. Emlak, taşıt, alışveriş, hizmet, hobi ve tatil kategorilerinde her ay yüzlerce yeni ilan yayınlanmaktadır. Yayına alınan tüm ilanları detaylı şekilde inceleyen editörlerimiz size temiz ve güvenli bir ortam sunuyor. Kategori editörlerimiz uygun bulmadıkları, zararlı gördükleri ve kendini tekrarlayan hiçbir ilanı yayına almamaktadır.

İlankedisi.com halen 8.200’den fazla kullanıcının ilanlarını aylık 200.000’den fazla ziyaretçiye ulaştırıyor. İlan veren kullanıcılarıyla yakın ilişkiye verdiği önem nedeniyle 7/24 destek hizmeti ile faaliyettedir. Yayındaki ilan adediyle Türkiye’de bisiklet, koleksiyon, ikinci el cep telefonu, kedi sahiplendirme, çeviri, bakıcı, antika vb… önemli kategorilerde ilk üç içerisinde yer almakta ve her ay yayındaki ilanların %35’i yenilenmektedir. İlan verenlere sunduğu ciddi kolaylık ve zaman tasarrufu, sistemi kullanan binlerce üyeden gelen başarı hikayesiyle kendini ve güvenilirliğini en iyi şekilde kanıtlıyor.

Sayılarla İlankedisi.com;
  1. - Her ay 100.000’e varan tekil ziyaretçi
  2. - Tüm Türkiye’de yayında olan 15.000’den fazla ilan
  3. - Her ay kayıt olan 600’den fazla yeni kullanıcı
  4. - Her ay geri gelen 1000’den fazla sadık ilan veren

Güvenilir
İlankedisi.com; tüm ilanların detaylı editör onayından geçtiği güvenilir ilan sitesidir. Sadece uygun bulunan ilanlar yayına alınır.

Limitsiz
Herhangi bir kategoride günlük veya aylık ilan verme limiti yoktur. Tüm kategorilere istediğiniz sayıda kolayca ilan verebilirsiniz.

Ücretsiz
İlankedisi.com'da ilan yayınlamak tamamen ücretsizdir. Üst sıralarda yayınlanmak için bile hiçbir ücret ödemezsiniz.


Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.