Diğer Hizmet İlanı Arama

-
 

General Makina Üstten Tahrikli Kademeli Elek


General Makina Üstten Tahrikli Kademeli Elek

İlan Detayı :

EleklerGeneral Makina ailesi olarak 40 yıla aşkın süredir siz saygıdeğer müşterilerimizin kırma-eleme tesisleri için titreşimli elek üretimi yapıyoruz. Her kırma-eleme tesisinin en az bir adet titreşimli elek gereksinimi vardır. Biz General Makina olarak titreşimli elek üretiminde uluslararası düzeydeki diğer üreticilerle yarış içerisindeyiz.

General Makina dünyada üretilmekte olan titreşimli elek tiplerinin büyük çoğunluğunu üretmektedir. 2500x8000 ebadına kadar ve ihtiyacınıza uygun farklı çalışma prensipleriyle üretilmektedir.

Eleklerimiz yüksek kapasite elde etmeniz için tasarlanmış olup, Çalışma kapasitesi kullanılan malzeme ve nihai ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. İhtiyacınız olan eleği tespit etmeniz için gerekli desteği showroomlarımızdan ya da direk fabrikamızla iletişime geçerek elde edebilirsiniz.
Detaylı bilgi ve fiyat için arayınız!


120.000 TL
İl/İlçe: Torbalı, İzmir
İlan 2 ay önce verildi
270 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin General Makina

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 17556 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 0(232) 853 72 10-11

phone 0(543) 382 35 35

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.