Direksiyon Dersi İlanı Arama

-
 
İkinci El İş Makinaları

Diyarbakır Özel Direksiyon DersiDiyarbakır Özel Direksiyon Dersi malatya.elazığ.diyarbakır..illerde eğitim verilmektedir.

ARACIMIZDA PROFOSYÖNEL CİHAZLARLA EĞİTİM OLUP PİSKO MOTOR VE PİSKO TEKNİK CİHAZLARLA EĞİTİMLERİMİZİ VERMEKTEYİZ .CİHAZLARIMIZ ARAÇİÇİNDE SÜRÜŞ ESNASINDA KULAGIMIZA BİR CİP TAKILARAK GPS VE UYDUYA BAĞLI OLuP YER TESPİTİ DİREKSİYON KABİLİYETİ ,DEBRİYAJ FREN GAZ KULLANA BİLME ,VİTES DEYİŞİMİ ,GİBİ BİR ÇOK HAL VE HAREKLERİ YANLIŞ BİR DURUMDA SESLİ BİR BİÇİM DE UYARARAK SİSTEME BAĞLI KAMERA ARAÇ İÇİ VE ARAÇ DIŞI KAYIT YAPARAK EKSİK VE TAM YÖNLERİNİZİ TESBİT EDEREK trafikte rahat ve güvenli biçimde araba kullanabilen kişilerin yetişmesini sağlamaktır
Ehliyetiniz olmasına rağmen araba kullanamıyor musunuz? Ehliyet sınavına mı hazırlanıyorsun ?Direksiyon sınavınamı girceksiniz ?Araba kullanma korkunuz mu var? Şehir içi yoğun trafikte nasıl araba kullanırım diye endişeleniyor musunuz? Arabayı park etmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Farklı hava ve yol koşullarında araba kullanmakta güçlük mü çekiyorsunuz?.Araba kullanma ve trafiğe çıkma konusundaki endişe ve korkularının üstesinden gelerek kendinden emin; farklı hava ve yol koşullarında, yoğun trafikte rahat ve güvenli biçimde araba kullanabilen kişilerin yetişmesini sağlamaktır. A2 motor eğitimide verilmedtedir.Milli Eğitim Bakanlığından Sertifikalı Uzman Direksiyon, Motor, Trafik ve Çevre Bilgisi Öğretmeni İleri
(Güvenli ve Ekonomik) Sürüş, Defansif Güvenli Sürüş Teknikleri, Uzman Usta Öğretici Öğreticisi Ehliyetiniz var araç kullanamıyorsanız doğru adrestesiniz. Pist eğitmeninden rahat ve kolay kendinize güven duyarak araç kullanabilirsiniz. Ulaştırma hizmetleri üniversitesini bitirip 10 senedir direksiyon eğitimi veriyorum. M.E.B .sertifikalı sürücü kursundan, sonra sürüş teknikleri eğitim pistlerde ileri sürüş teknikleri eğitimleri sonucunda firma, Şirket çalışanlarına araç kullanmayı bilen-bilmeyen kişilere farklı eğitimler verecek kapasitede olan Bay Eğitmenim.
Ulaştırma Hizmetleri Üniversitesi Uzmanlık Dersleri:
Genel Trafik Bilgisi-I, Genel Trafik Bilgisi-II, Temel Sürücülük Eğitim-I, Temel Sürücülük Eğitimi-II, Uygulamalı Sürücülük Eğitimi-I, Uygulamalı Sürücülük Eğitimi-II, İlk Yardım ve Sağlık Bilgisi-I, İlk Yardım ve Sağlık Bilgisi-II, İleri Sürücülük Teknikleri, , Taşıt Motorları, Harita Yol Bilgisi, Sürücülük Psikolojisi, Ulaştırma Sistemleri, İş Güveliği, Görgü Kuralları, İletişim, Taşıt Mekaniği, Otobüs Teknik Sistemleri, Seyahat Acenteciliği, Ulaştırma Mevzuatı, Çevre ve Sorumluluk, Taşıt Elektrik Sistemi, Kitle Taşımacılığı, Halkla İlişkileri, Turizm Taşımacılığı, Otobüs İşletmeciliği, Araç ve Yol Güvenliği.
PROFESYONELLER FARK YARATIR BİLGİ VE DENEYİMİNE GÜVENDİĞİNİZ KİŞİDEN DİREKSİYON EĞİTİMİ ALIN.UNUTMAYIN PROFESYONELLER FARK YARATIR.TRAFİKTE EĞİTİM BİZİM İŞİMİZDİR.
İYİ SÜRÜCÜ; KURALLARA UYAN,TRAFİĞİ İYİ OKUYAN, MECBUR KALMADIKÇA RİSKE GİRMEYEN,İNSANA SAYGI ve SEVGİ DUYAN, DİKKAT EDEN, BAŞKALARINI DA ENAZ KENDİSİ KADAR DÜŞÜNEN SÜRÜCÜDÜR.
HAYATIMIZ DA İNSANLIĞIMIZ DA EVLATLARIMIZ DA EMANETTİR.
TRAFİKDEKİ DAVRANIŞLARIMIZ, KÜLTÜR SEVİYEMİZİ GÖSTERİR.
HEDEFİMİZ: Baylara ve Bayanlara trafikte güvenli ve huzurlu bir şekilde sürüş yapmalarını sağlamaktır.Ayrıca seri ve hızlı bay ve bayan şoför olabilmenize de yardımcı olmaktır.Bunu sağlayabilmek için ise en çok ihtiyacınız olan şey özgüven dir.Sizlere hem direksiyon dersi hemde psikolojik destek vererek özgüveninizi tamamlıyoruz.Şehir içi yoğun trafikte sürüş, Çevre Yolu ve Park ,Rampa Kalkış teknikleri ayrıca seri ve hızlı sürüş teknikleri ile sizlere trafikte sürüş yapmanın güzelliğini profesyonel bir biçimde uygulayacağız .
Eğitimin yedek pedalı olmayan araçta kendi aracına alışması açısından daha gerçekçi olacaktır. Özel eğitim araçlarında eğitmeni yan pedalları rahatça kullanabileceğinden dolayı , farkında olmadan kendinizin aracı kullandığınızı sanabilirsiniz. İleride sizin kullanmayacağınız araçta eğitim almanız, eğitim sonunda kendi aracınıza geçtiğinizde sizi tedirgin eder ve cesaretsizin kaybolmasına sebep olabilir.
UZMAN USTA DİREKSİYON EĞİTMENİ ÖĞRETİCİSİ
BAŞLANGIÇ SEVİYESİNDEN İLERİ SÜRÜŞ SEVİYESİNE KADAR EĞİTİMLERİN TAMAMI. DİREKSİYON
DERSLERİNDE KALİTE, GÜVEN VE BAŞARIYI YAKALAYIN
Arkadaşlar; Özellikle, araç kullanmak gibi ömrünüz boyunca ihtiyaç duyacağınız bir konuda, sıradan sürücülerden değil, bu işin eğitimini almış profesyonel direksiyon öğretmenlerinden eğitim alarak doğru olanı yapınız.
Deneyim, 10 Yıllık tecrübenin yanında, arazi taşıtları ve otomatik vitesli araçların teknik eğitimleri ve fiili olarak kullanma eğitimlerinin verilmesi.
Direksiyon, şehir içi yoğun trafikte araç kullanma, rampada kavramayla kalkış, trafiği okuma, çoklu bakış tekniği, park etmenin formülü ve geri gitme teknik eğitimlerini alarak kısa zamanda trafiğe çıkabilirsiniz.
Trafiğe; sorunsuz, kendinizden emin, kafanızda soru işareti kalmadan, kendinize, sevdiklerinize ve başkalarına zarar vermeden çıkmak için ihtiyacınız olan tüm eğitimleri başlangıç seviyesinden, ileri sürüş seviyesine kadar eksiksiz olarak veriyorum.
Derslerim; Doğru ve emniyetli araç kullanma ve sürüş tekniklerini içermektedir. Aktif şehir içi trafiğinde, kavşak yollarda, dönüşlerde, çevre yolu, otoyol, minibüs yolu ve gerekirse da uygulamalı olarak vermekteyim.25 TL
İl/İlçe: Yenişehir, Diyarbakır
Kimden: Sahibinden
İlan 7 ay önce verildi
1001 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin Tarık öz

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 11322 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 0(531) 495 2012

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.