Güzellik Merkezi İlanı Arama

-
 

Caddebostan Bronzi Solaryum


Caddebostan Bronzi Solaryum

İlan Detayı :

Gidiyorsunuz ve UV ışınları saçan bir makinenin altına yatıyorsunuz. Savunmasız ve çıplaksınız. Tanımadığınız insanlara ve hakkında pek de bilgi sahibi olamadığınız karmaşık makinelere teslimsiniz. Peki ama kendinizi,ömrünüz boyunca birlikte yaşayacağınız teninizi, kimlere ve hangi teknolojiye teslim ediyorsunuz? Antikalarla çalışan müzelik solaryumculara mi ezbere solaryum sürenizi ayarlayan memur zihniyetli amatörlere mi?

Bize göre solaryum güven demektir. Solaryum teknoloji demektir. Solaryum sizin teninize özel bir matematik demektir. Solaryum sağlıkla güzelleşmeniz demektir.Solaryum bilgi, özen, profesyonellik ve teknoloji gerektirmektedir. Bilgi, özen, profesyonellik ve teknoloji deyince kendimizden bahsetmemiz şart oldu.

1988'den bu yana Teşvikiye merkez olmak üzere, Suadiye, Bağdat Caddesi, C. Bostan, Etiler, Kıbrıs ve Ortaköy şubelerimiz güvenle ve huzurla ve sağlıkla bronzlaşmanız için hizmetinizdeler. Müjdeleyelim ki gelen talepler doğrultusunda yeni açılacak şubelerimiz de sırada ...
Adres: Bağdat Cad. Bağdat Palas Apt. Ogün Sok. No : 2/9 Caddebostan-İSTANBUL İstanbul


Fiyatı Sorunuz
İl/İlçe: Kadıköy, İstanbul - Anadolu
İlan 9 ay önce verildi
1076 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin Bronzi Solarium

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 1703 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 0(216) 411 0424

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.