Banyo Mobilyası İlanı Arama

-
 

İkinci El Banyo Mobilyası İlanları ve Fiyatları


 1. SATILIK BANYO TAKIMI - villeroy&boch asma klozet - vitra lavabo - eviye - beyaz mermer lavabo tezgahı

  Satılık BANYO TAKIMI
  Villeroy&boch asma klozet + vitra lavabo + eviye + özel yapım beyaz mermer lavabo tezgahı(100x140x60) + özel yapım alt ve üst banyo dolapları, çok az kullanıldı.
  Taşınmadan dolayı satılıktır, çok az kullanıldi ...


  Alışveriş > Mobilya > Banyo Mobilyası
 2. Satılık Jakuzi (Vitra Kapadokya serisi)

  Satılık JAKUZİ - Takım halinde. Yani camıyla birlikte. VİTRA marka, KAPADOKYA serisi, 170x80 JAKUZİ + 90cm TEK PARÇA KABİN CAMI ile birlikte satılıktır. + 6 JETLİ, AZ KULLANILMIŞ, TEMİZ, DEMONTE ŞEKİLDEDİR. SAĞLAMDIR.

  Alışveriş > Mobilya > Banyo Mobilyası

Banyo mobilyası ilanları kategorisinde aradığınız banyo mobilyası ilanını veya fiyatları hızlıca bulabilirsiniz.Banyo mobilyası ilanlarından bazıları; satilik banyo takimi - villeroy&boch asma klozet - vitra lavabo - eviye - beyaz mermer lavabo tezgahı, satılık jakuzi (vitra kapadokya serisi), vb... şeklinde listelenmiştir. Bu kategoride bulunan ikinci el banyo mobilyası ilanları gibi eğer siz de banyo mobilyası ilanı vermek isterseniz, bunu ilan ver sayfamızdan kolayca yapabilirsiniz.Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.