Scottish Fold Kedi İlanı Arama

-
 

Anne altından Safkan Scottish ve British Dişi Yavru


İlan geçerlilik süresi doldu. Bu nedenle ilan yayından kaldırıldı.
Anne altından Safkan Scottish ve British Dişi Yavru

İlan Detayı :

SAFKAN SCOTTISH FOLD (Agnes 2.000 TL) ve BRITISH SHORTHAIR (Bade 1.750 TL) DİŞİ YAVRULAR

3 yaşında olan secereli British Shorthair Silver Shaded NS11 kodlu erkek kedimin eşleşmesinden doğan 7 kardeşten, babalık hakkı olarak alacağım SAFKAN dişi yavrulardır. Yavrular 6 Haziran doğumlu olup halen anne altındadır. Anne sütü emmenin haricinde, kuru mamada yemeye başlamış ve tuvalet eğitimlerini tamamlamışlardır. Tırmalama huyları yoktur.

Yavruyu sahiplenecek kişi babasını evimde görebilir. Yavrunun anne ve babası son derece sağlıklı kediler olup, tüm sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Yavrumu dilediğiniz veterinerde sağlık kontrolüne sokabilirsiniz.

Sahipleneceği yavrunun en az 14-15 yıl kendisiyle birlikte yaşayacağı bilincinde olan, yavrunun sağlıklı büyümesi için gerekli kaliteli mama, kum, vitamin, ödül, oyuncak, veteriner desteği ve ''huzurlu bir ev ortamı sağlayabilecek'' maddi gücü olan kediseverlere yönelik bir ilandır.

Not: İlan resimlerinde herhangi bir filtre, photoshop uygulanmamıştır. Uçak kargo yapmıyorum. Elden teslim veya yolcu yanında uçakla yavruyu teslim edebilirim. Detaylar için arayabilirsiniz.


Sahiplendirme
İl/İlçe: Ataşehir, İstanbul - Anadolu
Kimden: Sahibinden
İlan 8 ay önce verildi
428 kez görüntülendi

İlan Sahibi

İlan yayında olmadığı için iletişim bilgileri yayınlanmamaktadır.


Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.