Günlük Kiralık Daire İlanı Arama

-
-

 
İkinci El İş Makinaları

Ankara Günlük Kiralık Daire


Ankara Günlük Kiralık Daire

İlan Detayı :

Evodak Ankara genelinde günlük kiralık Ev Ofis Daire Apart konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile evinizin rahatlığını bulabileceğiniz ve sizin için özenle tasarlanan konaklama yerlerini hizmete sunmaktadır.
Balgat, Yıldız ve Gazi Osman Paşa ‘da hizmete açılmış olan dairelerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.
Firmamız; Siz müşterilerimizin göstermiş olduğu memnuniyetten dolayı kurumsal çerçeve içersindi hızla büyüyüp bünyesine sürekli Ankara genelinde yeni hizmet noktaları eklemektedir.
Firmamız ;konukları için nezih, hijyenik ve beklentilere cevap veren ayrıcalıklar sunar.
Türk aile yapısını, değerlerini ve misafirperverliğini profesyonel kimliğiyle bütünleştirmiştir.Ankara dışında ikamet eden ve belli sebeplerden dolayı kısa süre için Ankara ‘ya seyahat eden kişilere ve firma çalışanlarına evlerinin konforunu temin ediyoruz.
Müşteri portföyümüzü özellikle
Yöneticiler, İşadamları, Fuar katılımcıları, Fuar ziyaretçileri, Yabancı firmalar ve çalışanları, Satın alma görevlileri, Bayiler, Stajyerler, Kongre katılımcıları, Delege Üyeleri
Tedavi amaçlı bulunanlar, Siyasi amaçlı gelenler, Mümessiller, Oda, Dernek, Vakıf v.b Üyeleri, Mezuniyet ve Yemin törenlerine katılanlar, Vize işlemleri seyahat edenler oluşturmaktadır.
Yurtdışından; Avrupa, İngiltere, Orta Asya Ülkeleri ve Orta Doğu Ülkeleri gibi birçok ülkeden şehrimizde bulunan yabancı misafirlerimize de hizmet vermekteyiz.


350 TL
İl/İlçe: Çankaya, Ankara
Kimden: Sahibinden
Metrekare: 85 m²
Oda Sayısı: 2 + 1
Binadaki Kat Sayısı: 3 Katlı
Bulunduğu Kat: Bodrum Kat
Isıtma: Kombi
İlan 7 ay önce verildi
1367 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin EVODAK KONAKLAMA

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 7172 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 0(312) 285 6005

phone 0(548) 285 6005

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.