Norvegian Forest Kedi İlanı Arama

-
 
İkinci El İş Makinaları

ACIL DURUM KEDİMİ ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRMEK İSTİYORUM


İlan sahibi, ilankedisi.com dışındaki bir yöntemle satışını gerçekleştirdi. Bu nedenle ilan yayından kaldırıldı.
ACIL DURUM KEDİMİ ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRMEK İSTİYORUM

İlan Detayı :

LÜTFEN GÖRÜN ONU,MUHTAÇLIĞINI DUYUN

1 yaş civarı,kısır,pofuduk tüylü,norveç melezi bir erkek..İç-dış parazit uygulamaları veteriner kontrolleri tam,aşılı.Şansı bir türlü gülmeyen bir masum..İlk sahibi tarafından eşya gibi sokağa terk edildi..Civardaki evlere,işyerlerine ağlaya ağlaya girmeye çalışırken ve insanlar tarafından tartaklanırken karşılaştık onunla..Öylesine mazlum,sıcakkanlı,oyuncu ve hala insanlara sevgi duyabilen bir masum..Sonrasında biri talip oldu ve yuvalandı.. O kişiye,durumunu,bir daha terk edilmeyi kaldıramayacağını anlattık detaylıca."Ben ona gözüm gibi bakarım"cümleleriyle teslim ettik.. Fakat ne oldu, sadece 1 ay sonra"evdeki kedim istemiyor"bahanesi ile şimdi geri geliyor..Bunu yaşatmaya kimsenin hakkı yok,o da bir can taşıyor,onunda hisleri var,anlıyor yaşadıklarını,istenmediğini..

Ve işin en kötüsü onunGİDECEK BİR YERİ YOK...Eğer yuva bulamaz ise sokakta kalacak ve asla yapamıyor dışarda,insan gibi ağlıyor..Ne soğuğa dayanabiliyor ne korunabiliyor.. Neolur onunda can taşıdığının farkında olan ve türlü bahaneler ile ondan vazgeçmeyecek vicdan sahibi bir ailesi olsun..Bu can muhtaç ve savunmasız..Oradan oraya savrularak değil,onu gerçekten seven ailesi ile,okşanmayan başı öpücüklere boğularak,sıcacık evinde ömürlük yaşasın bu evlat olmaz mı?

İSTANBUL/ŞİŞLİ

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR


Sahiplendirme
İl/İlçe: Şişli, İstanbul - Avrupa
Kimden: Sahibinden
İlan 6 ay önce verildi
128 kez görüntülendi

İlan Sahibi

İlan yayında olmadığı için iletişim bilgileri yayınlanmamaktadır.


Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.