Diğer Elektronik Cihaz İlanı Arama

-
 

Açık Alan IsıtmaAçık Alan Isıtma Dış ortamların vazgeçilmez ısıtma sistemleri haline gelen infrared ısıtıcılar güzel ve şık tasarımlarıyla işletmenize şıklık kazandırırken diğer sıtma sistemlerinin kurulumundan dolayı meydana gelen kötü görünümü ortadan kaldırmakta, ısıtma için sarf edilen enerjinin minimuma inmesini sağlamaktadır. Elcon Infrared ısıtıcıların en önemli özelliği, kullanılan infrared ısıtıcı filamenttir. Golden infrared lamba olarak adlandırılan filamentin ve İnfrared Isıtıcının genel özellikleri şunlardır
-Yüksek yoğunluklu infrared (golden infrared) lambanın cam tüpü özel bir alton kaplama ile kaplanmıştır. Göze zarar verebilecek ışınları golden kaplama absorbe ederek sağlığımızı maksimum düzeyde korumaktadır.
-Kısa dalga boyuna sahiptir.
-Filament sıcaklığı 2200 dereceye ulaşmaktadır.
1 saniye içerisinde %100 ışımaya ulaşmaktadır.
-Yatay ve dikey kullanımlar için uygundur.
-2 yıl garantilidir.
-7000 saat çalışma ömrüne sahiptir. Ayrıca çalışma süresi boyunca diğer ısıtma sistemlerinde olduğu gibi ekstra bakım ve onarım gerektirmez.
-2 mm alüminyum gövde yapısı, yüksek sıcaklık ve suya karşı dayanıklılığıyla dış ortamlarda kullanıma uygundur.
-Parabolik gövde yapısı ve üzerindeki yansıtıcı (reflektör) yardımıyla aynı güçteki diğer ısıtma sistemlerine göre maksimum W/cm oranı elde edilir.
-Fabrika, cafe, bar, otel, iş merkezi, ibadethane vb. büyük alanlarda lokal ısıtma için en uygun sistemdir.386 TL
İl/İlçe: Şişli, İstanbul - Avrupa
İlan 7 ay önce verildi
312 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin Elcon Elektrik Otomasyon ve Endüstriyel Isıtma Sistemleri

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 24874 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 5496612221

phone 2122222310

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.