Russian Blue Kedi İlanı Arama

-
 
İkinci El İş Makinaları

7 AYDIR KLİNİK KAFESİNDE VE GÖRME ENGELLİ BİR MAZLUM,NEOLUR YUVA OLUN ONA


7 AYDIR KLİNİK KAFESİNDE VE GÖRME ENGELLİ BİR MAZLUM,NEOLUR YUVA OLUN ONA

İlan Detayı :

LÜTFEN OKUR MUSUNUZ?

Odin,8 aylık,kısır,erkek,whiskas kedisi..İnanılmaz güzel,bir okadar da masum.Iç-dış parazit uygulamaları ve kontrolleri tam..

Klinikte karşılaştık bu evlatla.Sev beni diye kaldığı kafeste tellere sürtüp patilerini uzatiyordu..Bir gözü yok,diğer gözünde sorunu yok..

Hikayesini sorduğumda meğer el kadar bir mazlummuş bu can,tek gözü patlamış şekilde iken tedaviye alındığında.Operasyonunu olmuş,tek gözü alınmış,sağlığına da kavuşmuş ama 7 AYDIR KİMSE ARAYIP SORMAMIS GARİBİ..

Koskoca 7 ay o kafesi ev bilmiş,bebekliğini parmaklık ardında geçirmiş,özgürce koşup oynayacağı evi,oynarken dalıp gideceği oyuncakları,şımarıp sevgiden deliye döneceği ailesi hiç olmamış.

Öyle de güzel,mırıl mırıl,insan sevdalısı bir evlat ki bir okadar da mazlum..Kafes parmaklıklarına geldiğiniz an oyun oynamaya çalışıyor mazlum,kafes tellerine sarılıyor ona dokunun diye.Giderken de gözlerini ayırmadan öylece durup bakıyor arkanızdan birden enerjisi düşüyor çıkamadığı için hayal kırıklığı yaşıyor,üzülüyor resmen.

Resim çekmek için kafesten çıkardığımızda öyle mutlu oluyor ki..

Bu can artık bir aileyi haketmiyor mu?Daha nekadar kalabilir ki demir parmaklıklar ardında.Ustelik engelli ve o bunun farkında bile değil.Öylesine garip ki.

Onun tüm yaralarını saracak,bağrına basıp evlat bilecek,koynuna sarıp hiç tadamadığı sevgiyi, tam anlamıyla 2.hayatını verecek meleğini arıyoruz..

ISTANBUL/BAYRAMPAŞA

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

AŞI,MAMA,KUM,VETERINER HIC BIR UCRET TALEP EDILMEMEKTEDIR


Sahiplendirme
İl/İlçe: Bayrampaşa, İstanbul - Avrupa
Kimden: Sahibinden
İlan 5 ay önce verildi
138 kez görüntülendi

İlan Sahibi

person_pin Funda yıldırım

Lütfen aradığınızda ilankedisi.com'daki 28302 referans numaralı ilan olduğunu söyleyiniz.
(Güvenliğiniz için dikkat etmeniz gerekenler)

phone 05316383335

phone 05079879757

 


 Kullanıcılar tarafından ilan sitesine sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcılara aittir.